
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630029
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 19:44:00 | | SCORE | 1133 |
|---|
| FPS | 18 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 980/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 980 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-13C0 - SUB: 19DA-1370 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1165 MHz - max: 1266 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (185 W) |
|---|
|