
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630045
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 19:46:59 | | SCORE | 20301 |
|---|
| FPS | 337 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E489 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 40 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1197 MHz - max: 2499 MHz |
|---|
| max power | 269 W |
|---|
|