
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630054
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 19:51:25 | | SCORE | 4571 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 3090 Strix OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1043-87AF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 70 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 960 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (360 W) |
|---|
|