
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630139
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 20:18:01 | | SCORE | 1536 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F9D - SUB: 1043-16ED - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 59 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1320 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 60 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1043-16ED - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 12 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
|