FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630157
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 20:23:15 |
| SCORE | 1730 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX A4000 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.95 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) W-11955M CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX A4000 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24B7 - SUB: 1028-A6A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1306 MHz - max: 1680 MHz |
|---|
| max power | 157 W |
|---|