
|
FurMark(x64) 2.1.0.2 - score ID: 2630189
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 20:31:57 | | SCORE | 1434 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 5120x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1002-E36 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| core clock | min: 2161 MHz - max: 2577 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|