
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2630239
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 20:46:02 | | SCORE | 1178 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B81 - SUB: 1458-3701 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1595 MHz - max: 1772 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (182 W) |
|---|
|