
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2630321
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 21:09:59 | | SCORE | 2909 |
|---|
| FPS | 48 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 10DE-139F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (213 W) |
|---|
|