
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2630343
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 21:15:03 | | SCORE | 2768 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.1.109 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10600 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85E4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 436.30 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1570 MHz - max: 1962 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|
|