
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2630410
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 21:36:30 | | SCORE | 2673 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1002-E3A - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 106 °C |
|---|
| core clock | min: 95 MHz - max: 2357 MHz |
|---|
| max power | 130 W |
|---|
|