
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630471
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 21:57:56 | | SCORE | 3302 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 1462-C758 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 61 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (138 W) |
|---|
|