FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2630487
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 22:04:01 |
| SCORE | 658 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1043-11D3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.08 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1058 MHz - max: 1680 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1043-11D3 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 42 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 400 MHz |
|---|