
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630518
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 22:12:51 | | SCORE | 12266 |
|---|
| FPS | 204 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1002-E37 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 34 MHz - max: 2032 MHz |
|---|
| max power | 252 W |
|---|
|