
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630574
FurMark (VK) Submitted by tomtom on May 12, 2026 @ 22:31:59 | | SCORE | 3280 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX A2000 12GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX A2000 12GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2571 - SUB: 10DE-1611 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 720 MHz - max: 1200 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (70 W) |
|---|
|