FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2630588
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 22:35:30 |
| SCORE | 8181 |
|---|
| FPS | 136 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 6600 XT Speedster Merc 308 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EAE-6501 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 98 °C |
|---|
| core clock | min: 205 MHz - max: 2102 MHz |
|---|
| max power | 130 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1002-1636 - REV: C9 |
|---|