
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630589
FurMark (GL) Submitted by MUNDOTECH on May 12, 2026 @ 22:36:51 | | SCORE | 5996 |
|---|
| FPS | 99 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2650 v4 @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1849-5101 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 92 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 113 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1662 MHz |
|---|
| max power | 211 W |
|---|
|