FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630641
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 23:05:20 |
| SCORE | 3892 |
|---|
| FPS | 65 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon(TM) RX 6550M |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon(TM) RX 6550M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 103C-8D07 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 102 °C |
|---|
| core clock | min: 25 MHz - max: 1863 MHz |
|---|
| max power | 50 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 103C-8D07 - REV: B |
|---|
| max core usage | 46 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| max power | 8 W |
|---|