
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630672
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 23:20:35 | | SCORE | 17257 |
|---|
| FPS | 287 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4FA - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 5 MHz - max: 2403 MHz |
|---|
| max power | 272 W |
|---|
|