
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630675
FurMark (GL) Submitted by percy on May 12, 2026 @ 23:21:51 | | SCORE | 10650 |
|---|
| FPS | 177 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 24.8.1.240822 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1462-3980 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.8.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 4 MHz - max: 2263 MHz |
|---|
| max power | 194 W |
|---|
|