
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630698
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 23:36:00 | | SCORE | 7369 |
|---|
| FPS | 119 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1002-E3A - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 89 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1881 MHz |
|---|
| max power | 198 W |
|---|
|