FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630739
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 23:55:26 |
| SCORE | 10522 |
|---|
| FPS | 175 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock RX 6700 XT Phantom Gaming D 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1849-5206 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 2227 MHz |
|---|
| max power | 208 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon Vega 8 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1458-D000 - REV: C8 |
|---|