
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630750
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 23:59:00 | | SCORE | 8453 |
|---|
| FPS | 141 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1043-61B - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 178 MHz - max: 2023 MHz |
|---|
| max power | 178 W |
|---|
|