FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630838
FurMark (GL) Submitted by ni on May 13, 2026 @ 00:40:26 |
| SCORE | 11938 |
|---|
| FPS | 198 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11600K @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 6800 Red Dragon 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 148C-2407 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 91 MHz - max: 1882 MHz |
|---|
| max power | 203 W |
|---|