
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630848
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 00:47:11 | | SCORE | 8221 |
|---|
| FPS | 136 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-4E2 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 172 MHz - max: 1775 MHz |
|---|
| max power | 223 W |
|---|
|