
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630866
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 01:02:31 | | SCORE | 1201 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.242 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 10DE-13A3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 537.58 |
|---|
| max core usage | 20 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1470 MHz |
|---|
| max power | 43 % TDP (75 W) |
|---|
|