FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630902
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 01:33:01 |
| SCORE | 3429 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 580 2048SP |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.251211 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8600G w/ Radeon 760M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 580 2048SP |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-6FDF - SUB: 1002-B31 - REV: EF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 760M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: 1462-7E76 - REV: 5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 22 W |
|---|