FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630910
FurMark Knot (GL) Submitted by Hami101 on May 13, 2026 @ 01:39:19 |
| SCORE | 3355 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 10DE-139F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2010 MHz - max: 2130 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (236 W) |
|---|