FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630920
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 01:50:14 |
| SCORE | 3879 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600S |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7735HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7600S |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1043-231D - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 13 MHz - max: 1848 MHz |
|---|
| max power | 84 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1043-231D - REV: A |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 2200 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 25 W |
|---|