
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630931
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 01:58:11 | | SCORE | 8895 |
|---|
| FPS | 148 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1682-5701 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 107 °C |
|---|
| core clock | min: 20 MHz - max: 1951 MHz |
|---|
| max power | 247 W |
|---|
|