FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630936
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 02:00:40 |
| SCORE | 1028 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600S |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7735HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7600S |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1043-231D - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 2188 MHz |
|---|
| max power | 89 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1043-231D - REV: A |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 2200 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 24 W |
|---|