FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630969
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 02:27:59 |
| SCORE | 4119 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 580 Series |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.251211 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600GT with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Radeon RX 580 Series |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-67DF - SUB: 1462-3417 - REV: E7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1002-1636 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|