
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630971
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 02:29:18 | | SCORE | 880 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2188 - SUB: 1458-4028 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (77 W) |
|---|
|