
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630979
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 02:32:48 | | SCORE | 8091 |
|---|
| FPS | 135 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2709 - SUB: 1043-8993 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 94 % TDP (188 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon Vega 8 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1002-1636 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 35 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|
|