
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630995
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 02:40:54 | | SCORE | 9281 |
|---|
| FPS | 154 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1458-242B - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 81 MHz - max: 2271 MHz |
|---|
| max power | 182 W |
|---|
|