
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631007
FurMark (GL) Submitted by gpu on May 13, 2026 @ 02:53:45 | | SCORE | 9018 |
|---|
| FPS | 150 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RX 6650 XT Gaming X 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 1462-5026 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2440 MHz |
|---|
| max power | 164 W |
|---|
|