FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2631016
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 03:00:15 |
| SCORE | 4489 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 25.20.42.251205 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1DA2-493E - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.20.42 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 27 MHz - max: 2788 MHz |
|---|
| max power | 170 W |
|---|