
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631044
FurMark (VK) Submitted by geminitest3 on May 13, 2026 @ 03:20:16 | | SCORE | 9840 |
|---|
| FPS | 164 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASRock RX 9070 Steel Legend OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5405 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 46 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 163 MHz - max: 2055 MHz |
|---|
| max power | 221 W |
|---|
|