
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631064
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 03:34:34 | | SCORE | 692 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon (TM) RX 640 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.14761 Core Profile Context 21.30.23.04 30.0.13023.4001 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10210U CPU @ 1.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Radeon 550X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-6987 - SUB: 17AA-507A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | Adrenalin 21.30.23.04 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9B41 - SUB: 17AA-507A - REV: 2 |
|---|
|