
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2631079
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 03:41:56 | | SCORE | 2200 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 7377-0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (178 W) |
|---|
|