
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631101
FurMark (GL) Submitted by glibby on May 13, 2026 @ 03:55:34 | | SCORE | 12412 |
|---|
| FPS | 206 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10900K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-475D - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2142 MHz |
|---|
| max power | 248 W |
|---|
|