FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631114
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 04:05:16 |
| SCORE | 9950 |
|---|
| FPS | 165 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E17 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6874 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 30 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 5080 Suprim SOC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1462-5313 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2236 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP |
|---|