
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631127
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 04:13:56 | | SCORE | 10016 |
|---|
| FPS | 166 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1849-5222 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 117 MHz - max: 2169 MHz |
|---|
| max power | 187 W |
|---|
|