FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631140
FurMark (GL) Submitted by playerfive on May 13, 2026 @ 04:23:53 |
| SCORE | 8367 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700F @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1043-8A11 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2422 MHz - max: 2610 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (199 W) |
|---|