FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631158
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 04:35:16 |
| SCORE | 5316 |
|---|
| FPS | 87 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 561.00 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) 5 210H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7AB - SUB: 1043-1014 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7076 |
|---|
| max core usage | 64 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 400 MHz |
|---|
| max power | 18 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1043-1014 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1666 MHz |
|---|