FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631162
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 04:41:52 |
| SCORE | 7640 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RX 7900 XTX OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1043-506 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 1623 MHz |
|---|
| max power | 379 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C1 |
|---|