
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631163
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 04:42:20 | | SCORE | 8107 |
|---|
| FPS | 136 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1043-8A15 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 2498 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (146 W) |
|---|
|