
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631165
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 04:43:35 | | SCORE | 4186 |
|---|
| FPS | 69 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F11 - SUB: 103C-8574 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1036 MHz - max: 1156 MHz |
|---|
| max power | 83 W |
|---|
|