FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631170
FurMark (GL) Submitted by ming_merciless1 on May 13, 2026 @ 04:49:13 |
| SCORE | 6056 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.66 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13450HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 17AA-8FFE - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7076 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 26 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D98 - SUB: 17AA-8FFE - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1628 MHz - max: 2010 MHz |
|---|