FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631171
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 04:49:27 |
| SCORE | 5685 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 17AA-3B53 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6881 |
|---|
| max core usage | 13 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 104 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3B53 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1890 MHz - max: 2206 MHz |
|---|