FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631177
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 04:53:45 |
| SCORE | 1316 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro T1000/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 537.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Quadro T1000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1FB9 - SUB: 17AA-2297 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 537.79 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 540 MHz - max: 1396 MHz |
|---|
| max power | 23 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E9B - SUB: 17AA-2297 |
|---|